Sinyal Stoper Jammer

Jammer | Sinyal Kesici
Sinyal kesici, sinyal boğucu, sinyal karıştırıcı,sinyal bozucu üzere isimlerle malum; kablosuz veri münasebeti sistemlerinde güçlü kelime sıklığı üreterek araya giren ve tuzakıcı cihazın yayını almasını engelleyen, kelime sıklığı bloke edici cihazların uluslararası alanda genel adı "jammer" olarak mevki etmiştir. Cemmır, jemmır, toplamaır, jamır, jemır.. şeklinde bile telaffuz edilmektedir. Çoğunlıkla camilerde cami jammer olarak kullanılmaktadır.Sinyal kesici jamer

Jammer Üretimi
Firmamız, Türkiye frekanslarına munis ve de bu frekanslar üzerinde garantili hasiyet gösteren cihazların üretimini yapmaktadır. Bu rabıtlamda, hem ali koygun hem de iktisadi fiyatlı ürünleri pazara sunmaktayız.

İhtiyaç sahiplerinin isteklerine bakılırsa özelleştirilebilen ve hasiyet meydanı ile kelime sıklığı aralığı seçime bakarak değkârtirilebilen cihazlar üretip, munis satın alıntı seçenekleri, satış sonrası servis ve garanti hizmetlerimizle bile alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz.

Jammer Kulanımı
En yaygın yararlanmaı cep telefonu bloke edici şekildedir. Jammer aletı, GSM şebekesinin ürettiği sıklıkı karıştırarak çökertme telefonunun şebekeye erişimini engellemektedir.

Bu GSM frekansları ise küresel olarak standart bir aralığa malik olsa da her ülkede bu izole bant aralığında özel olarak makul frekanslarda eser yapmaktadırlar.

Örneğin, bütün dünyada GSM oparatetorleri 3G yayınlarını 2100-2200 MHz aralığından yapmaktadır. Bu kelime sıklığı aralıklarında her ülke kendi frekanslarını belirlemiştir.

Türkiye'de 2100-2145 MHz üzerinden meydana getirilen 3G yayınları Kıbrıs'ta 2165 MHz üzerinden, Mıgiz'da ise 2150-2180MHz aralığından bünyelmaktadır. Aynı şekilde diğer ülkelerin bile kendi belirledikleri frekans aralıkları vardır.

Piyasada müheyya satılan uzakdoğu üretimi jammer cihazlar tüm ülkelerde çalışabilmesi muhtevain 2100-2200 MHz aralığını bloke edecek şekilde geniş kelime sıklığı aralıklı yapılmakta fakat bu şekilde aletin mahsul kaybı maksimum seviyelere ulaşmaktadır. Bu sıklık aralığındaki her bir hertz kucakin ayrı güç üretildiği ciğerin 10 watt'lık bir jamer ile 10 metre mesafeyi üstelik kesemezsiniz. Bu durumda amade jamerlar kesinlikle cömert olmamaktadır.

Jammer Satın Ittihaz
Firmamız, ürettiği tüm jammer cihazları, kullanılacağı ülkenin kelime sıklığı aralığına uygun uyumlu hazırlamakta ve cihazın tüm güçlükleü bu frekans bandına vermektedir. Böylecene 10 wattlık bir takım ile 500 metrekare alana bulaşık edebilecek şekilde dermanlü cihazlar hazırlanabilmekte ve şiddetli verimlilikte kullanılabilmektedir. Daha farklı bir tabirle, Çin'den alacağınız 100 wattlık bir aletin yaptığı etkiyi firmamız 10 wattlık bir cihazla henüz müsmir şekilde yapabilmektedir. Bu da hem cihaza ödeyeceğiniz parayı mislilerce henüz düşük hale getirmekte, hem de harcanan cazibe enerjisini on daire henüz aşağı çekmektedir.
Böylece hem eder hem bile kullanım itibarıyla kullanıcıevet onlarca kesme kar katkısızlamaktadır.

Jammer takımı satın almadan önce bizlere danışınız. Size en münasip aygıtı referans edelim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *